نمایندگی تعمیرات دوو در فردیس کرج

نمایندگی تعمیرات دوو تک سرویس، تعمیرگاه و نمایندگی دوو در فردیس کرج. ارائه تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع: یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، مایکروویو و کولرگازی اسپیلت Daewoo .

  • مجهز به سرویس دهی فوری
  • 24 ساعته در سراسر فردیس کرج
  • بدون تعطیلی، تعمیر کمتر از 2 ساعت
  • ،100% در منزل
  • قطعات اورجینال
  • 36ماه ضمانت کتبی
  • نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی دوو در فردیس کرج

تلفن دفتر کرج :  02632200697 – 02633300811

شبانه روزی: 09125040306

نمایندگی تعمیرات دوو در فردیس کرج

شرکت دوو یک شرکت کره‌ای سازنده لوازم الکترونیکی است که در جایگاه دومین شرکت بزرگ در کره جنوبی قرار دارد. شرکت‌ های سامسونگ و ال‌ جی گروپ نیز در رتبه‌های سوم و چهارم قرار دارند. اکثر محصولات دوو به ندرت دچار مشکل می گردند، ولی خرابی و ایراد در هر وسیله ی برقی که شما به صورت روزانه یا هفتگی از آن استفاده می کنید ممکن است رخ دهد. که در این زمینه می توانید روی خدمات تعمیرات دوو تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات دوو در کرج فردیس حساب ویژه ای باز کنید!

دوو تک سرویس تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی دوو در فردیس کرج است که با ارائه خدمات نوین تعمیراتی اعتماد هرچه بیشتر مشتریان عزیز را جلب کرده است. لازم به ذکر است خدمات ما فقط در زمینه تعمیرات می باشد. سرویس های تعمیراتی تعمیرگاه دوو تک سرویس مشکلات فنی لوازم برقی خانه ی شما را بر طرف می نماید. نمایندگی تعمیرات دوو یعنی خدماتی درخور نام این برند سرشناس!

نمایندگی تعمیرات انواع محصولات دوو در فردیس کرج

همانطور که گفتیم daewoo انواع محصولات خانگی را تولید می کند. یخچال های فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، مایکروفر و مایکروویو، کولر گازی اسپلیت و سایر لوازم خانگی دیگر دوو ممکن است به هر دلیلی خراب شوند. سپردن این وسایل به افراد غیر حرفه ای برای تعمیر ممکن است باعث شود که خرابی بدتر شود و یا اینکه پس از مدتی دوباره خرابی تکرار شود. شما نیاز دارید تعمیرات لوازم خانگی دوو خود را به نمایندگی تعمیرات دوو در فردیس کرج بسپارید تا کاملا از نتیجه مطمئن شوید.

استفاده از قطعات اورجینال نمایندگی دوو

استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر لوازم خانگی یکی از کارهایی است که شاید بسیاری از تعمیرکاران توانایی آن را نداشته باشند. از طرفی شما هم نمی توانید مطمئن باشید که قطعات استفاده شده اورجینال بوده است یا خیر. در تعمیرگاه دوو تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو در فردیس کرج، تعمیرکاران خبره تماما از قطعه های اورجینال برای تعمیر استفاده می کنند. در بسیاری از موارد تعمیر کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

خدمات پس از فروش لوازم خانگی دوو در فردیس کرج

کارها با مرکز خدمات پس از فروش دوو در فردیس کرج آسان شده است

از آنجایی که انتقال لوازم خانگی که خراب شده اند به تعمیرگاه و دوباره انتقال آن به منزل پس از تعمیر کار سختی است ما تصمیم گرفتیم این کار را برای شما آسان کنیم. کافیست با ما تماس بگیرید، تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن در منزل شما در فردیس کرج حاضر می شوند و تعمیر را انجام می دهند.

استفاده از تعمیرکاران متخصص تعمیرات لوازم خانگی دوو

تعمیرکاران فعال در نمایندگی خدمات پس از فروش دوو تک سرویس در فردیس کرج، متخصصین رشته ی فعالیت خود هستند. این متخصصان با همه ی اجزای لوازم خانگی آشنا هستند و مشکلات و خرابی های احتمالی را می دانند. به همین دلیل در بسیاری از موارد تعمیرات در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.  سرعت عمل یکی از ویژگی های تعمیرکاران ماست، چیزی که شما می خواهید هم این است که لوازم خراب شده در کمترین زمان ممکن تعمیر شود و زندگی شما به حالت قبلی و عادی برگردد. ضمنا ما همیشه آماده ی پاسخگویی به مشکلات شما هستیم تا مشاوره ی مناسب را در اختیار شما قرار دهیم.

تلفن دفتر کرج :  02632200697 – 02633300811

شبانه روزی: 09125040306

Rate this post